Majlinda, pushime mes luleve të malësisë

Majlinda, pushime mes luleve të malësisë
Këtë verë janë të shumtë personazhet publikë që zgjedhin, ndoshta edhe për fundjava ose për pak ditë, bukuritë shqiptare.

Ky është rasti i ish ministres së Integrimit, Majlinda Bregu, e cila duket e mrekulluar nga lulet e livandës që kanë mbuluar malësitë shqiptare.

Lëndinat mes alpeve të heqin frymën dhe politikania duket se po shijon disa ditë në freski dhe aktivitet fizik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: