Komplimente të merituara...për Elvanën!

Komplimente të merituara...për Elvanën!
Pas publikimit të këndës së fundit, “Ku Vajti” Elvana Gjata ka nisur një tur koncertesh.

Ajo ishte në fundjavë në Athinë. Dhe pritet të japë një koncert tjetër në mes të korrikut në Prishtinë, ndërsa poston në rrjetet sociale foto, që ngrenë në peshë admiruesit e saj të shumtë.

Elvana në foton e fundit, publikuar sot, ngjason me një imazh-ikonë të muzikës botërore ndaj edhe fansat nuk kanë rezistuar dot, duke i bërë me mijëra komplimente.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: