Françeska dashuron makinat

Françeska dashuron makinat
Nuk humbet as edhe një rast pa na shpalosur linjat dhe trupin.

Por ajo që shihet në këtë foto është edhe dashuria e modeles Françeska Jaçe për makinat e mëdha e që bëjnë bujë e janë personifikim luksi.

Françeska pozon përpara kësaj makine të shtrenjtë që ajo, me fjalor çunaku, e quan “bishë”.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: