Era mes idhujve të futbollit

Era mes idhujve të futbollit
Kënga himn e kampionatit të futbollit, ku pati fatin të performojë, sigurisht që ja ka çuar famën deri në maja.

Por ky aktivitet madhor e ka afruar atë edhe me personazhe që janë ishuj për shumë nga dashamirësit e futbollit.

Me syze të zeza dhe e veshur me stilin që e karakterizon, Era Istrefi ka pozuar e përqafuar me Ronaldinjon, futbollistin legjendar brazilian.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: