Eni takon miqtë në Kosovë

Eni takon miqtë në Kosovë
Avokatja e njohur që është edhe një personazh publik, Eni Çobani, ka qenë në Prishtinë.

Por aty ka takuar edhe dy miq të saj të dashur që në fakt janë edhe ata dy personazhe mjaft të njohur.

E rrethuar nga kantautorët Flori Mumajezi dhe Klajdi Haruni, Eni, e veshur me të bardha, duket në shoqëri të mirë dhe shumë në humor.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: