Dorina nuk ndal pozat provokuese

Dorina nuk ndal pozat provokuese
Kur bëhet fjalë modelen shqiptare të fitnesit më të njohur, Dorina Mema,  e cila gëzon forma shumë të mira trupore, mendja na shkon pikërisht aty, tek fundshpina dhe dekolteja e saj.

Jemi mësuar që këto t’i gjejmë tek fotot e saj me rroba banjo, por këtë herë ajo vjen me këtë fustan shumë të shkurtër.

Ky fustan shfaq plotësisht format e saj trupore teksa ajo e ka kombinuar me aksesorë dhe syze të errëta.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: