Çiljeta shkëlqen me të bardha

Çiljeta shkëlqen me të bardha
Imagjinoni se sa nuse e bukur do të ishte.

Me një trup në formë si asnjëherë tjetër, me flokë të shkurtra e të verdha dhe një elegancë në pozim, Çiljeta Xhilaga mahnit me këtë foto.

Ajo duket se është veshur e stilaur bukur për një darkë ose eveniment me rëndësi, por pavarësisht se fustani i bardhë është edhe me shkëlqim, ajo nuk duket aspak e ekzagjeruar dhe shkëlqen me këtë veshje si asnjëherë tjetër.

 

 

 

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: