Behrami ngushëllohet nga partnerja në stadium

Behrami ngushëllohet nga partnerja në stadium
Valon Behrami, një nga katër shqiptarët e Zvicrës në botëror, pati nevojë për ngushëllim nga partnerja e tij në stadium, Lara.

Behrami bëri një paraqitje të mirë, pavarësisht eliminimit të skuadrës së tij.

Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri dhe Blerim Dzemaili ishin tre shqiptarët e tjerë në fushë, të cilët ndonëse shënuan në ndeshjet e kaluar, nuk lanë gjurmë në përballjen vendimtare me Zvicrën.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: