Anjeza dhe rrobat e banjës

Anjeza dhe rrobat e banjës
Anjeza Branka duket se këtë vit ka vënë një bast me veten e të tjerët se do të shpalosë të gjithë koleksionin verë 2018 të rrobave të banjës, deri të ato më ekstravagantet.

Teksa pozon këtë herë me një birrë në dorë, si një plazhiste e vërtetë, ajo na tregon format e përsosura trupore me rrobat e banjës mini, të bardha e të punuara me grep.

Por guxon edhe në një kostum me detaje të arta, kombinuar me një palë sandale “ulëritëse” që shkëlqejnë.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: