Xhesika Trola, mes sportit dhe detit

Xhesika Trola, mes sportit dhe detit
“Diell, ju lutem!” Kjo është lutja që, moderatorja Xhesika Trola u bën fansave të saj në rrjetet sociale.

Por nga këto foto duket se, ajo diell ka marrë me shumicë në këto ditë qershori. Por pushimet e saj, duket se janë shumë të shëndetshme mes detit, bukurive të natyrës dhe sportit.

Duket se Xhesika i ruan linjat trupore me ushtrime të lehta, në kushte pushimesh e ato kanë dhënë mjaft rezultat.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: