Tifozët i ndërpresin intervistën Panucci-t dhe ai ikën, Ilda zihet ngushtë me zëdhënësin e FSHF-së

Tifozët i ndërpresin intervistën Panucci-t dhe ai ikën, Ilda zihet ngushtë me zëdhënësin e FSHF-së
Kombëtarja është vërshëllyer në fundin e ndeshjes, pas humbjes 4-1 me Ukrainën, ndërsa tifozët kanë thirrur në korr: “Luani me zemër!”.

Trajneri Christian Panucci e ka pasur të pamundur të flasë gjithashtu pas ndeshjes për mediat shqiptare prej thirrjes së tifozëve, duke e ndërprerë intervistën, ndërkohë që gazetarja Ilda Bejleri dukej sikur pas largimit të Panucci-t  po intervistonte zëdhënësin e FSHF-së.

Është krijuar një situatë gati kaotike pas dy humbjeve të fundit, në kampin kuqezi.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: