Stresi, pushime me të fejuarën

Stresi, pushime me të fejuarën
Edhe kur kalon me të një ditë në plazh, reperi rebel Stresi, gjen momentin për të shprehur të gjithë dashurinë e tij për Kejsin, vajzën që i ka rrëmbyer zemrën.

Ata të dy duken kaq të dashuruar dhe simpatikë, teksa me miqtë pushojnë në një plazh të thjeshtë, si të gjithë të rinjtë.

“Kur ke dikë në zemër, nuk je asnjëherë vetëm!” - shprehet këngëtari.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: