Si duket Xhensila pa grim?!

Si duket Xhensila pa grim?!
Ish vajzën provokuese të Big Brother 8, Xhensila Pere, jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë me grim, madje të rëndë, me taka shumë të larta, me një tendencë për të qenë seksi më shumë se sensuale. Por ja që ka ditë që edhe vetë ajo do të ketë një portret të pastër e pa shumë grim. Ditë që ndoshta ka dalë për një kafe me shoqet, e veshur sportive. Por nëse bën një krahasim të thjeshtë, mes Xhensilës të grimuar dhe asaj ujë e sapun, kupton se në rastin e saj, grimi i jep joshje, ndërsa pa të është një vajzë me një pamje mesatare, si mijëra vajza të tjera.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: