Sara, një perlë mes perlash

Sara, një perlë mes perlash
Prezantuesja dhe modelja e njohur, Sara Kolami, gjithmonë është shquar për preferencat e saj mbi veshjen dhe pamjen.

Por në këtë kolazh të ri fotosh që po realizon, na ranë në sy menjëherë perlat, ky rikthim i fisnikeve perla, në formë vëthësh dhe rreth qafës.

Perlat që nuk ikin asnjëherë nga moda e që, me stilin e Sarës, marrin shkëlqim të ri!

Shpërndajeni me miqtë tuaj: