Sadiku dhuron mijëra euro për bamirësi dhe prezanton të fejuarën në emisionin e Arbanës

Sadiku dhuron mijëra euro për bamirësi dhe prezanton të fejuarën në emisionin e Arbanës
Pas mbylljes se sezonit në Spanjë, Armando Sadiku nuk u grumbullua me kombëtaren, pasi trajneri Panucci po teston disa nga të rinjtë.

I ftuar surprizë i Arbana Osmanit, në programin “Dua të të bëj të lumtur” për Xhuljon, djalin e vogël që ëndërronte të bëhej futbollist, ishte lojtari i Kombëtares Shqiptare, Armando Sadiku.

Armando të gjitha paratë që kishte fituar nga një fushatë publicitare i kishte dhuruar për të rindërtuar shtëpitë e disa familjeve në vendin ku ishte rritur.

Gjithashtu ai kishte dhe ditëlindjen e 27-të disa ditë më parë.

Arbana kishte ftuar për të festuar së bashku ditëlindjen në studio prindërit dhe të fejuarën e tij.

Armando Sadiku u paraqit në studio me Elonën, vajzën që i kishte rrëmbyer zemrën.

Prindërit e uruan Armandon për ditëlindjen e tij dhe i uruan sa më shumë suksese dhe sa më shumë gola.

Kjo puntatë

Shpërndajeni me miqtë tuaj: