Ronaldo, në spektaklin e çeljes së Botërorit

Ronaldo, në spektaklin e çeljes së Botërorit
Më 14 qershor, pak çaste përpara se Rusia dhe Arabia Saudite të luajnë ndeshjen e çeljes së Kupës së Botës “Rusi 2018”, tre yjet ndërkombëtarë do të tundin tifozët në stadiumin Luzhniki të Moskës.

Në koncert do të jenë Robbie Williams, sopranoja e njohur ruse Aida Garifullina dhe Ronaldo.

Ceremonia zgjat 30 minuta.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: