Rita Ora vjen në Tiranë, “këto foto s’kanë lidhje me koncertin!”

Rita Ora vjen në Tiranë, “këto foto s’kanë lidhje me koncertin!”
Rita Ora, këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore, ndodhet në Tiranë. “Ma vishni zemrën  me gjuhën time,” – ka shkruar ajo, para këtij koncerti. “Jam duke menduar se sa e mahnitshme kjo verë do të jetë me të gjitha këto shfaqje të mrekullueshme të festivaleve që po vijnë.”

“Këtu janë disa fotografi që nuk kanë të bëjnë fare me këtë. Unë jam aq e ngazëllyer se kush po vjen në festival këtë verë ??! Shihemi të gjithë atje!”

Rita Ora ka ardhur në Tiranë dhe performon sot në mbrëmje në sheshin “Skënderbej”. Një rast për të mos u humbur nga adhuruesit e shumtë të muzikës.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: