Pamja “sfiduese” e Orgesës

Pamja “sfiduese” e Orgesës
Është në përfundim të një projekti të ri kanor, këngëtarja e njohur dhe simpatike, Orgesa Zaimi.

Në këtë projekt, ajo ka bërë bashkë edhe shumë miq e kolegë të saj.

Por shikoni se sa interesante është veshja e saj, si gjithmonë me një stil gjeometrik e të çrregullt; stilistja që e ka realizuar ka gjetur pikërisht veshjen e duhur për vajzën çapkëne.

Ngjyra e kuqe i shkon tej mase vajzës “rrok”.

Por është detaji i çorapeve të shkurtra të holla nën sandale, që e bën pamjen e saj unike.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: