Orinda rrumbullakoset

Orinda rrumbullakoset
Jo, jo, nuk po themi se ajo është shtatzënë.

Po ja shmangim këtë debat që ka kohë që ka nisur.

Por nga fotot, ajo duket se ka marrë disa kilogramë.

Sepse ishim mësuar me të që ishte një vajzë e brishtë dhe elegante.

Por duket se aktiviteti sportiv ka krijuar tek ajo muskuj, sepse vajza elegante është tashmë një vajzë me trup atletik.

Shikoni sa thjeshtë, por me sensualitet është veshur ajo, me këtë kanotiere me dantellë të bardhë, mbi këto xhinse ngjitur pas trupit.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: