Kush po e “sulmon” Xhesikan?

Kush po e “sulmon” Xhesikan?
Provokuese, seksi, pa komplekse, e drejtpërdrejtë.

Xhesika Ndoj nuk ka zhgënjyer as këtë herë.

Ka disa kohë që ka rënë kokë e këmbë në dashuri me këtë djalosh simpatik e këtë nuk e ka fshehur aspak.

Por ja që Xhesika nuk qenka dhe aq moskokëçarëse kur dikush i prek dashurinë.

Me këtë foto që shfaq një puthje të zjarrtë e me fjalë direkte, Xhesika na tregon se dikush ose disa persona po përpiqen që të prishin harmoninë e kësaj lidhjeje, ndaj ajo i sfidon publikisht.

“Po mundoheni ta shkatërroni këtë dashuri, ju premtoj se nuk do ia dilni!” - shprehet bukuroshja.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: