Kukësi “blindon” portën: Mirë se vjen Faton Maloku!

Kukësi “blindon” portën: Mirë se vjen Faton Maloku!
Kukësi sapo ka nënshkruar kontratën me portierin kosovar Faton Maloku.

26-vjeçari ka qenë pjesë e Ferronikelit në kampionatin kosovar dhe vjen si përforcim në prag të kupave të Europës.

Klubi i Kukësit, pas firmës me drejtorin sportiv Nexhipi, tha se i uron suksese Faton Malokut!

Shpërndajeni me miqtë tuaj: