Jonida dhe Kejsi befasojnë

Jonida dhe Kejsi befasojnë
Nuk ndodh shpesh që të shikosh këngëtaren Jonida Maliqi të pozojë me rroba banje, madje shumë rrallë e shikon edhe me veshje sensuale, po kështu edhe këngëtarja Kejsi Tola.

Por këtë verë, kanë vendosur që të dyja bukuroshet të bëjnë një hap më tej, të dihen më të lira e më në formë për të ekspozuar format trupore.

Kejsi zgjedh të pushojë buzë një pishine, me rroba banje trup, olimpike, ndërsa Jonida na tregon fundshpinën dhe relaksimin e saj nga resortet turke.

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: