I goditi makina, plagosen motoristi dhe shoqëruesi i tij

I goditi makina, plagosen motoristi dhe shoqëruesi i tij
Dy persona kanë mbetur të plagosur sot në mbrëmje pas një aksidenti të ndodhur në rrugën Korçë-Voskopojë.

Makina ka përplasur motorin dhe për pasojë dy personat që po udhëtonin me motor kanë mbetur të plagosur.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

/l.k./

Foto Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: