Gili, pushime me bashkëshortin

Gili, pushime me bashkëshortin
Çifti i artistëve, këngëtarja Gili dhe bashkëshorti i saj, që është një kompozitor mjaft i njohur në Kosovë, duket se janë në një përjetim të dashurisë së dytë, sepse shpesh i gjen bashkë në udhëtime dhe pushime.

Këtë herë, ata pozojnë të dy të qeshur, në këtë resort mbresëlënës, ndoshta në Turqi.

Skenën shqiptare e ka marrë malli shumë për një këngëtare si ajo, ndaj, pas çlodhjes, urojmë të vijë edhe për një vizitë në Tiranë.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: