Françeska “mban dietë”

Françeska “mban dietë”
E kush tha që, të jesh modele dhe në formë, duhet të pish vetëm ujë?

E ka gabim, të paktën për bukuroshen seksi, Françeska Jaçe.

Shikoni se si ajo shijon makaronat e famshme në Piazza Di Spagna, në zemër të Romës.

E si mund të mos tundohesh nga kuzhina italiane?

Tagliatelle me kimë dhe ja, humori vjen e bukuria po ashtu!

Shpërndajeni me miqtë tuaj: