Era Istrefi gjen Ronaldinhon mes turmës! Foto

Era Istrefi gjen Ronaldinhon mes turmës! Foto
Kënga zyrtare e kampionatit botëror të Futbollit, i cili do të mbahet në Rusi “Live it Up” është bashkëpunimi i këtij viti mes këngëtares Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam.

Era Istrefi së fundmi ajo ka publikuar në Instagram një foto, ku shihet e rrethuar nga shumë njerëz dhe përkrah ka futbollistin legjendar të Brazilit, Ronaldinho.

Përbri kësaj foto ajo shkruan: “Një selfie legjendare”. Mw herët ai pati shkëmbyer me futbollistin mesazhe afrimiteti, çka tregonin se kishin njohje.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: