Emina nuk e lë vajzën të xhelozojë

Emina nuk e lë vajzën të xhelozojë
Modelja me famë botërore, Emina Çunmulaj është një nënë e re, e freskët fare, sepse nuk ka shumë kohë që ka lindur fëmijën e saj të dytë.

Por me anë të kësaj fotoje, mami Emina, ka dashur të na tregojë ëmbëlsisht se ajo, mes një gjidhënieje dhe një tjetre, gjen kohën që të dalë e të shëtisë pak edhe me vajzën e saj më të madhe.

Pra ajo është shumë delikate dhe ka gjetur çelësin që vajza mos xhelozojë për bebin e sapoardhur në jetë.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: