Elvana Gjata dhe Ledri Vula së bashku me "Mike", ja kur del kënga

Elvana Gjata dhe Ledri Vula së bashku me "Mike", ja kur del kënga
Elvana Gjata dhe Ledri Vula pritet të "godasin" nesër me projektin e ri muzikor.

 

Prive ka konfirmuar që dyshja ka punuar këngën në studiot e Redbox dhe Xhon Shahu. Thuhet se kënga e tyre do të titullohet "Mike" pasi fotografitë e publikuara në rrjete sociale janë shoqëruar me këtë emër.

Xhirimet e klipit kanë përfunduar dhe janë zhvilluar në Palermo të Italisë. Xhon Shahu është një artist i ri që jeton në Australi dhe u bë i njohur nga pjesëmarrja në Këngën Magjike të vitit 2017 ku fitoi cmimin "Best New Artist".

/f.ç/Albanian Free Press Online/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: