Eleganca e artë e Kejsit

Eleganca e artë e Kejsit
Këngëtarja Kejsi Tola duket sharmante në këtë dalje të saj, ndoshta në një aktivitet solemn ose darkë romantike.

Ky fustan me detaje ari dhe qëndisje të zeza, në një copë të lehtë e të çmuar, i rri shumë bukur trupit të saj.

Kombinimi me këpucët e gjelbra është interesant dhe Kejsi që nuk grimohet thuajse asnjëherë, këtë herë ka zgjedhur një grim të rëndë darke me ngjyra toke.

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: