Dania foto “hot” nga Ulqini

Dania foto “hot” nga Ulqini
Dania Bazaiti, modelja profesioniste e cila po njeh vetëm ngritje në aktivitetet e saj, ka realizuar disa foto më të fundit nga bregdeti magjepsës i Ulqinit.

Por pozat e Danias janë më shumë se sensuale, janë “hot”.

Pavarësisht se për një modele aq shumë nën peshë sa ajo, nuk është e lehtë të jesh seksi, Dania ia ka dalë.

Ajo është shfaqur gjysmë e zhveshur, pra me dekoltenë plotësisht zbuluar, por duke fshehur hiret me duar.

Ndërkohë, ajo, duke lënë mënjanë hijeshinë dhe delikatesën, ka hapur këmbët në mënyrë tepër provokuese.

Nuk e kishim parë bukuroshen kështu asnjëherë.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: