Belsh, u zunë për një koshere bletësh, e plagosi me armë

Belsh, u zunë për një koshere bletësh, e plagosi me armë
Plagosje me armë zjarri në Belsh.

Policia sqaron se gjithçka ndodhi pas një konflikti dhe se i plagosur ka mbetur një person, i cili është dërguar menjëherë në spital.

Po sipas saj i plagosur ka mbetur Adriatik Kasa. I plagosuri dhe autori janë konfliktuar për një koshere bletësh.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë të cilët kanë identifikuar autorin dhe janë vënë në ndjekje të tij.

/l.k./

Foto Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: