Afrodika dhe Blero, pushime arabe

Afrodika dhe Blero, pushime arabe
Dy të dashuruarit, këngëtari Blero dhe modelja Afrodika, kanë zgjedhur të pushojnë në një nga resortet më luksoze dhe më magjepsëse të botës arabe.

Ata duken shumë romantikë e të dashuruar, teksa kundrojnë panoramën e Marakeshit.

Pavarësisht uljeve dhe ngritjeve në marrëdhënien e tyre të turbullt, ata duket se, më në fund, kanë gjetur paqen dhe çfarë më mirë se disa kohë pushime në luks, të dhurojnë paqe!

 

 

 

 

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: