Ronela “skuqet” nga dielli

Ronela “skuqet” nga dielli
Për qejf të saj, Ronela Hajati, ka kaluar disa ditë në të magjishmin Santorini.

Janë ato pjesë të Greqisë turistike që shquhen për magjinë, bukurinë dhe luksin e tyre.

Shikoni se sa e lumtur duket Ronela në këtë foto, si një fëmijë.

Panorama nga pas duket mbresëlënëse dhe këngëtarja e talentuar ka zgjedhur të vishet tipike si për plazh, me pantallona të shkurtra, madje ajo gjen vend e bën edhe ironi me koleget e saja që gjithmonë pozojnë nga Santorini me të bardha.

Por, uhhh, një detaj e prish pak bukurinë e fotos.

Këmbët e Ronelës duken të përzhitura nga dielli, ato janë në ngjyrë të kuqe flakë.

Duhet kujdes nën diellin e majit, Ronelë, sepse është i pabesë.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: