Maskë për flokë të butë

Maskë për flokë të butë
1/4 gotë kafe filtër amerikane të ftohtë;

1 luge kafeje sheqer;

1/2 gotë qumësht.

Përziejini të gjithë përbërësit dhe aplikojini në flokun tuaj; mbështillini flokët e njomë me letër alumini, me qëllim që të krijohet ngrohtësi dhe me një peshqir sipër, mbajini për 10 minuta. Pastaj, shpëlajeni me ujë të vakët.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: