Kida mes sensualitetit dhe provokimit

Kida mes sensualitetit dhe provokimit
Ka një zë shpërthyes, një fizik të vogël, një portret të këndshëm.

Por ka zgjedhur të jetë edhe shumë seksuale, madje shpesh edhe seksi, dikur vogëlushe e talentuar e skenës, sot Kida, këngëtarja e njohur kosovare, është kthyer në një ikonë mode e stili.

Por ndonjëherë edhe e tepron.

Ja si pozon ajo, me këto sandale lëkure me rripa rreth pulpave, mbështetur në një vetratë xhami, ku në sfond duket një ambient rural fshati.

Ky ambient i qetë nuk ka shumë lidhje me këtë ekstravagancë, apo jo?

 

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: