Këshilli Kombëtar i Sigurisë, Rama e Xhafaj takojnë Metën në Presidencë

Këshilli Kombëtar i Sigurisë, Rama e Xhafaj takojnë Metën në Presidencë
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim në Presidencë me kreun e shtetit Ilir Metën.

Mësohet se takimi zhvillohet në kuadër të mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare .

I pranishëm në takim mësohet se është kryeprokurorja Marku dhe ministri i Brendshëm Xhafaj, i cili lajmëroi rreth orës 18:30 një deklaratë për mediat lidhur me akuzat e audio-përgjimit nga PD referuar vëllait të tij, Agron Xhafës.

/f.ç/Albanian Free Press Online/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: