Adel Lami dhe anija kozmike

Adel Lami dhe anija kozmike
Balerina Adel Lami, ose edhe ndjekësja e thekur e  modës, edhe pasi ka mbaruar eksperiencën e këtij viti në spektaklin televiziv mbi kërcimin, nuk resht së mahnituri me mënyrën e veçantë të stilit dhe paraqitjes.

Ajo duket një vajzë me shije shumë të sofistikuara, sepse një ditë e shikon klasike e tjetrën provokuese.

Por kjo veshje, kaq seksi dhe e veçantë, na tërhoqi vëmendjen, sepse na riktheu në kohë në filmat amerikanë me zbulime jashtëtokësore dhe anije kozmike.

Por, pavarësisht se është shumë seksi, Adel ja ka dalë të mbetet shumë interesante!

Shpërndajeni me miqtë tuaj: