“ANTENA JASHTË FAMILJES”/ Shoku Taulant Balla “ja fut” Angjela Merkelit

“ANTENA JASHTË FAMILJES”/ Shoku Taulant Balla “ja fut” Angjela Merkelit
Satirë

Antena Jashtë Familjes vjen sot me një lajm të mirë.

Shoku Edi Rama shkoi në Gjermani dhe takoi shoqen Angjela Merkelin.

Themi lajm i mirë, pasi shoqja në fjalë nuk tha që nuk do hapen bisedimet me Be-në, përgjigjen ajo e la për një herë tjetër.

Duket që shoqja Angjela, ka rënë në sevda (jo në kuptim seksual), me Kryeministrin tonë dhe do që ta shikojë përsëri.

Ne kemi mundur të kapim një pjesë të llafosjes, që nuk është bërë e ditur nga mediat e tjera.

Shoku Edi sapo ka parë që Angjela ka veshur një xhaketë...

Rubrika e përditshme satirike e “Albanian Free Press”, “Antena Jashtë Familjes”, përgatitet nga Helidon Tahiraj

Shpërndajeni me miqtë tuaj: