Ambasadori Lu në zyrën e Bashës, flasin për reformën në Drejtësi, luftën kundër drogës...

Publicitet
Ambasadori Lu në zyrën e Bashës, flasin për reformën në Drejtësi, luftën kundër drogës...
Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, ka zhvilluar një takim me kryetarin e Partisë demokratike, Lulzim basha.

Takimi është zhvilluar rreth mesditës së sotme, në zyrat e partisë opozitare.

Për rreth 60 minuta është diskutuar për zbatimin e reformës në Drejtësi, luftën kundër krimit dhe drogës dhe të tjera çështje me interes të përbashkët. /a.a/ Albanian Free Press Online/

Foto: Google  

Shpërndajeni me miqtë tuaj: