Momenti tronditës, kamioni përplas këmbësorin dhe largohet (Video)

Momenti tronditës, kamioni përplas këmbësorin dhe largohet (Video)
Këto pamje tregojnë një aksident automobilistik në Stamford Hill, në veri të Londrës.

Një njeri që dallohet nga veshja se është hebre, po kalon rrugën kur përplaset nga një kamion që nuk i jep kohë të kalojë.

Në vend që të ndalojë, kamioni vazhdon me shpejtësi dhe largohet nga vendi i aksidentit. /a.a/ Albanian Free Press Online/