Dimri po vjen...ja disa forma spektakolare të borës në botë (Foto-galeri)

Dimri po vjen...ja disa forma spektakolare të borës në botë (Foto-galeri)
I ftohti dhe acari përveç na fal kënaqësitë e stinës së dimrit, na prezanton dhe forma sa të çuditshme dhe interesante për syrin tonë.

Ja një foto-galeri me shfaqje të akullit dhe borës në vende të ndryshme të botës.

/m.j/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: