“Mirëmëngjes, me këtë pamje nga kalaja në Kepin e Rodonit!”

“Mirëmëngjes, me këtë pamje nga kalaja në Kepin e Rodonit!”
Prej kohësh është bërë zakon që ditën kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ta nisë duke publikuar pamjet të ndryshme nga bukuritë natyrore të vendit tonë.

“Mirëmëngjes!” shkruan kryeministri sot, ditë e diel, për ndjekësit e tij në profilin zyrtar Facebook, “dhe me këtë pamje të kalasë në Kepin e Rodonit ju uroj një ditë të mbarë,” shtoi ai më tej.

Zona ku ndodhet kalaja duket ende një vend i paeksploruar nga turistët.

/a.m/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: