FOTO/ Si u veshën VIP-at në dasmën madhështore të Besit dhe Xhensilës

FOTO/ Si u veshën VIP-at në dasmën madhështore të Besit dhe Xhensilës
Një nga dasmat më të shumëpritura të Show-Bizit shqiptar ishte ajo midis aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj.

Ceremonia madhështore e mbajtur në Pallatin e Brigadave ishte padyshim një nga eventet më të bukura që kemi parë ndonjëherë e cila bashkoi mjaft personazhe publikë.

Ju ftojmë të ndiqni disa foto që prezantojnë veshjen e VIP-ave shqiptarë.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: