Putin në Siberi, për peshk dhe banjo dielli

Putin në Siberi, për peshk dhe banjo dielli
Presidentit rus Vladimir Putin e ka lënë mënjanë politikën për pak ditë për të shijuar disa ditë pushime.

Ai po shijon natyrën e mrekullueshme të Siberisë, duke peshkuar, duke notuar dhe duke bërë banjë dielli i shoqëruar nga ministri i Mbrojtjes Sergei Shoygu. /f.ç/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: