DiCaprio "heq dorë" nga biondet por jo nga modelet, ja e dashura e re

DiCaprio "heq dorë" nga biondet por jo nga modelet, ja e dashura e re
Pas lidhjeve të Leonardo DiCaprio, bie në sy fakti se aktori preferon kryesisht modelet bionde.

Tani gjërat mesa duket kanë ndryshuar dhe Page Six shkruan se Leo tashmë është lidhur me një modele brune. Gjithsesi DiCaprio nuk është larguar shumë nga pëlqimet e tij, pasi ka qëndruar në botën e modeleve.

E dashura e re e aktorit, është Lorena Rae.

Ata nuk e kanë pranuar lidhjen mes tyre, por që çifti mesa duket janë prej disa kohësh bashkë, pasi shihen vazhdimisht në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Nëse është e vërtetë kjo lidhje, modelja është ndër të paktat femra brune që është lidhur Leo. /f.ç/

Foto: Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: